TEMATICKÉ TÝDNY

I. TURNUS - HRY BEZ HRANIC

Spojení tradičních i netradičních, ale hlavně srandovních a vtipných týmových her a soutěží společně s poznáváním mnoha světových států, to je první týdenní turnus příměstského tábora. Hry bez hranic jsou vhodné pro všechny kluky a holky a to ve všech věkových kategorií od 3 do 15 let a zažijeme mnoho zábavy, sportu, poznání a dobrodružství.

II. TURNUS - TROSEČNÍCI

„Trosečníci“ nabízí dobrodružství mořeplavců, kteří ztroskotali na zdánlivě opuštěném ostrově. Ačkoliv si trosečníci všech věkových kategorií od 3 do 15 let ostrov zamilují a všemožně pracují na tom, aby se měli na ostrově dobře, jejich velkou touhou je návrat nalézt poklad a vrátit se domů. Naučíme se prospěšné dovednosti, nalezneme nová přátelství, zažijeme nečekaná dobrodružství a hry v přírodě a přitom si užijeme spoustu týmových her, soutěží a zábavy. 

III. TURNUS - STOPA XAPATANU

Prožij s námi dávný a tajuplný příběh - Stopa Xapatanu, týdenní turnus, jehož náplní jsou etapové hry pro kluky i holky všech věkových kategorií od 3 do 15 let s cílem najít a získat poklad - bájnou sošku Xapatanu, která se ukrývá na tajemném místě. Aby soška nebyla tak lehce dostupná, strážci jeskyně, kde je soška ukryta, připravili skupinové hry, soutěže a nástrahy, aby cesta těch, kteří se vydají hledat poklad Xapatanu, nebyla tak jednoduchá.

IV. TURNUS - PEVNOST BOYARD

Dobrodružný týdenní turnus příměstského tábora pro kluky a holky všech věkových kategorií od 3 do 15 let. Pojďte s námi na dobrodružnou cestu do pevnosti Boyard, kde budeme plnit různé úkoly a hledat klíče od pokladu. Abychom se k pokladu dostali, budeme muset splnit řadu obtížných úkolů a soubojů o klíče a překonat desítky nástrah a bitev s velmistry o indicie k pokladu! Čeká nás spoustu dobrodružství a nevšedních zážitků. Celý týden budeme také muset čelit nepříjemnostem, které si na nás nachystá otec Furat.

V. TURNUS - OLYMPIJSKÉ HRY

Pojďme zapálit olympijský oheň a užít si týden plný zábavy, sportu, poznání, nových kamarádů a dobrodružství. Letní olympiáda je mezinárodní soutěž v mnoha disciplínách a sportech konaná jednou za 4 roky. Čeká nás olympiáda v několika disciplínách, seznámení se sportovními týmy či trénink s profesionálními trenéry. V Pardubicích budeme s dětmi navštěvovat Sportovní park Pardubice.

VI. TURNUS - ROBINSONŮV OSTROV

Týden, pro všechny malé i velké milovníky dobrodružství. Kluci i holky všech věkových kategorií od 3 do 15 let soupeří v týmech o odměny a imunitu, která je chrání před vyřazením. Soutěžící týmy jsou postupně vyřazovány ze hry na kmenových radách v eliminačních soutěžích. Tento cyklus se opakuje do chvíle, než zbude jen jeden vítězný tým.

VII. TURNUS - LOVCI POKLADŮ

Na mořské hladině se setkali piráti všech věkových kategorií od 3 do 15 let, kteří sem připluli z různých světových stran. Přivedl je stejný cíl - objevit a zmocnit se zlata z potopených korábů. Jsou to ostřílení mořští vlci, kteří se při honbě za poklady nezaleknou nebezpečí a nástrah Neptunovy říše. Jsou rozhodnuti vyrvat moři jeho tajemství, či připravit o kořist soupeře.

Copyright © 2022 detisportu.cz Všechna práva vyhrazena.