DENNÍ A TÝDENNÍ POBYTY

Každý všední den 7:00-17:00 hod. 

Naše tábory fungují každý všední den o prázdninách od 7:00 do 17:00 hodin.

Kdy děti mohou přicházet?

od 7:00 do 9:00 hodin

V 9:00 začíná program tábora a je ukončen v 15:00 hodin.

Do kdy děti vyzvednout? 

od 15:00 do 17:00 hodin

Také nabízíme možnost úpravy provozní doby a to již od 6:00 hodin, nejpozději však do 17:00 hodin, vše dle předchozích požadavků rodičů a na základě společné dohody. Rodiče mají na výběr denní nebo týdenní pobyty pro své děti.

Nahlášení o úpravě provozní doby musí být provedeno minimálně 72 hodin před plánovaným termínem.

Rodičům nabízíme možnost objednat týdenní pobyt a jednotlivé dny rozprostřít do libovolných dní. Denní pobyty mohou nahradit klasické hlídání dětí, avšak u nás je v ceně zajištěno i celodenní stravování.

Na našich letních příměstských táborech máte možnost si vybrat ze 7-8 týdenních turnusů, které nabízíme během letních prázdnin, kdy jsou školky a školy zavřené. Disponujeme dostatečnou kapacitou míst.

Příměstské tábory jsou denní či týdenní pobyty dětí se zajímavým programem, kde děti tráví volný čas přes den a na noc se vždy vrací domů. Příměstské tábory pořádáme od roku 2012 v Pardubicích, od roku 2015 Hradci Králové a od roku 2018 v Praze. Naše tábory jsou pro děti ve věku 3-15 let, které rozděleny do 5 skupin dle jejich věku, v každé skupině je cca 10-20 dětí. Každý den připravujeme pestrý program s celou řadou výletů, sportovních aktivit, angličtiny, soutěží, her, hudebních či výtvarných a jiných zábavných aktivit.

Organizace DĚTI SPORTU každoročně pořádá letní příměstské tábory, lyžařské výcviky, sportovní akce a sportovní aktivity pro děti. Hlavním účelem a náplní spolku je podpora zdravého vývoje dětí a mládeže, zdravý životní styl, podpora vhodného trávení volného času mládeže a rozvoj volnočasových aktivit. Dále se snažíme o podporu rodin a rodičů na rodičovské dovolené. Snažíme se také o podporu rodičů malých dětí na trhu práce.

Obecně se zaměřujeme na propagaci sportovních aktivit a zdravého životního stylu dětí. Mezi další důležité cíle našeho spolku patří snaha přivést děti ke sportu, pohybovým a volnočasovým aktivitám, zdravému životnímu stylu a stravě, dále bezpečnosti při sportu a bezpečnosti při běžných životních situacích.

Copyright © 2024 detisportu.cz Všechna práva vyhrazena.