STRAVOVÁNÍ

Stravování je zahrnuto v ceně. V ceně týdenního či denního pobytu je zahrnuto celodenní stravování (svačiny, polévka, hlavní pokrm, svačiny, ovoce, zelenina) a pitný režim (voda, šťáva, čaj). 

Každodenní strava a pitný režim
Dopolední svačiny cca od 9:00 do 9:30 hod. (na snídaně a svačiny jsou většinou k dispozici: chléb, sladké pečivo, rohlíky, housky, toastový chléb, mléko, sýry, šunky a salámy, paštiky, džem, máslo, čaj, cornflakes, voda, šťáva, jogurty, ovoce, zelenina, med a další dle aktuální nabídky).

Polévku a hlavní pokrm podáváme většinou od 11:15 do 12:45 hod. (strava např. rajská omáčka s těstovinami, kuřecí řízek s vařeným bramborem, rizoto, zapečené těstoviny, špagety s rajčatovou omáčkou, znojemská omáčka s houskovým knedlíkem, svíčková s houskovým knedlíkem, zapečené brambory, plněné bramborové knedlíky, holandský řízek se sýrem a bramborovou kaší, čočka s párkem, kuřecí plátek s brambory, sekaná pečeně, ovocné knedlíky, rýžový nákyp a další…zde je uveden jen příklad možné stravy, týdenní menu zasíláme na email vždy týden předem).

Odpolední svačina je podávaná cca od 14:30 do 15:00 hod. (odpolední svačiny jsou většinou k dispozici: chléb, sladké pečivo, rohlíky, housky, toastový chléb, bábovky, buchty, mléko, sýry, šunky a salámy, paštiky, džem, máslo, čaj, cornflakes, voda, šťáva, jogurty, ovoce, zelenina, med a další dle aktuální nabídky). Svačiny připravujeme sami, polévku a hlavní pokrm dovážíme a sami vydáváme. Strava je k dispozici prakticky po celý den, děti si mohou přidávat jak polévku, tak hlavní pokrm, nemusejí se ostýchat, případně mohou poprosit personál a na přání jim bude strava zajištěna.

Copyright © 2024 detisportu.cz Všechna práva vyhrazena.