TEMATICKÉ DNY

Letošní rok kompletně měníme formu realizace našich příměstských táborů. Od roku 2011 realizujeme tematické týdenní turnusy a občas jsme se potýkali s drobnými problémy při realizaci uceleného týdenního programu - výletů, exkurzí, tematických akcí apod., občas jsme měli svázané ruce tématem, který jsme zvolili někdy začátkem ledna a ušili jsme si na sebe bič a právě proto letos přistupujeme k nové formě realizace příměstských táborů a tím je denní tematický program např.: Den s hokejisty, basketbalový den, parkour s parkouristy, celodenní výlet na Kunětickou horu, Hasičský den, Policejní akademie, dětský karneval, den země, den bezpečnosti se záchranáři a řada dalšího tématického programu v rámci jednotlivých dní. Každý den se děti budou moct těšit na jiné aktivity (sportovní, výtvarné, tvůrčí, hudební, zábavné), různé výlety, exkurze a akce.

Kompletní program "line up" příměstského tábora na červenec a srpen chceme zveřejnit nejpozději do konce měsíce května.

Opět u nás platí služba, kdy zakoupíte libovolný počet dní a termíny vyberete nejpozději do konce měsíce června a i následně lze termíny měnit, pokud dochází k dodržení včasného přehlášení.

Sledujte nás na sociálních sítích facebook Příměstské tábory na facebooku a instagram Příměstské tábory na instagramu a neuniknou Vám žádné novinky.

Děkujeme a budeme se těšit na setkání v létě.Copyright © 2024 detisportu.cz Všechna práva vyhrazena.