PERSONÁL & KARIÉRA

PERSONÁL

Péči o děti na táboře zajišťuje převážně personál z oboru pedagogiky nebo zdravotnictví. Chůvičky a animátorky mají dokončené nebo probíhající studium pedagogického nebo zdravotnického zaměření.

Ostatní personál působí na pozicích trenérů a instruktorů dětských a mládežnických sportovních a pohybových oddílů.

Kompletní organizaci jarních a letních příměstských táborů v každém městě zajišťuje koordinátor / organizátor, dále několik hlavních vedoucích, kteří komunikují s rodiči dětí, personálem, organizují výlety a akce pro děti.

Každá věková skupina má jednoho až dva hlavní instruktory, animátorky a řadu praktikantek, dle počtu dětí v daných skupinách (obvykle 5-8 dětí na jednu pečující osobu), celkový počet dětí ve skupině je orientačně 10 až 20 dětí.

Převážná většina personálu s námi spolupracuje celoročně již několik let (někteří již od roku 2014).

Všichni zaměstnanci každoročně absolvují kurz první pomoci a jiná odborná školení. Personál je milý, přátelský, ochotný a maximálně vychází vstříc dětem i rodičům.

Na každém týdenním turnusu je přítomen zdravotník zotavovacích akcí, každým rokem prochází akreditovaným kurzem zdravotník zotavovacích akcí několik hlavních instruktorů.

KARIÉRA

Staňte se součástí našeho týmu. Chcete s námi spolupracovat na táborech a akcích, pečovat o děti a zažít spoustu zábavy? Neváhejte nás kontaktovat a v případě, že budete vhodným kandidátem na námi otevřené pozice, rádi se s Vámi setkáme a osobně Vás přivítáme u nás!

PREFERUJEME/POŽADUJEME

  • preferujeme probíhající pedagogické, zdravotnické nebo jiné obdobné studium
  • preferujeme dokončené pedagogické, zdravotnické nebo jiné obdobné dokončené vzdělání
  • vyžadujeme zkušenosti s hlídáním a péčí o děti ve věku 3-15 let, komunikativnost a kladný vztah k dětem
  • absolvování kurzu první pomoci výhodou/nutností, zřízení platného potravinářského průkazu výhodou/nutností
  • vyžadujeme aktivní a pozitivní přístup, maximální spolehlivost a zodpovědnost, příjemné vystupování a komunikativnost, týmovou spolupráci, vlastní iniciativu a nadšení, schopnost pohotově reagovat a improvizovat, zdravou sebedůvěru

Vyplňte online formulář a my Vás budeme kontaktovat. Máte-li nějaké dotazy, kontaktujte nás na info@detisportu.cz

INSTRUKTOR/KA

  • Pozice vhodná:
    pro muže i ženy od 23 let
  • pro učitele/ky, vychovatele/ky, družináře/ky (vše MŠ, ZŠ a SŠ), pro matky na mateřské dovolené, osoby v důchodovém věku, pro zdravotní sestry, porodní asistentky, pro studenty VŠ pedagogického, zdravotnického nebo jiného obdobného zaměření (4. a vyšší ročník VŠ) ve věku od 23 let a pro osoby dlouhodobě spolupracující s organizátorem tábora, pro osoby se zkušeností s předchozí účastí na našich táborech

ANIMÁTOR/KA

Pozice vhodná:

  • pro chlapce a dívky od 19 do 22 let,
  • pro studenty SŠ, VOŠ a VŠ pedagogického, zdravotnického nebo jiného obdobného zaměření (1. až 3. ročník VŠ) ve věku od 19 do 22 let, možnost získání a vystavení potvrzení povinné školní praxe.

PRAKTIKANT/KA

  • pro chlapce a dívky od 15 do 19 let,
  • pro studenty SŠ a VOŠ pedagogického, zdravotnického nebo jiného obdobného zaměření ve věku od 15 do 19 let, možnost získání a vystavení potvrzení povinné školní praxe.

OBECNÁ NÁPLŇ PRÁCE

Příprava, tvorba a naplňování tematického programu na celý týden, komunikace s rodiči, denní zápis z tábora příchod-odchod dětí a personálu, hlídání dětí, péče o děti, příprava a spoluúčast při hrách, turnajích a soutěžích, evidence přihlášení dětí na další dny a turnusy, asistence při podávání pokrmů, zajištění dohledu a bezpečnosti dětí, asistence při hygienických potřebách, vedení zájmových, tvůrčích, výtvarných, tanečních a hudebních činností, realizace a účast na akcích, výletech, exkurzích, sportovních a zábavných programech.