FIREMNÍ HLÍDÁNÍ DĚTÍ

​1) Firemní škola/školka (Pardubický a Královéhradecký kraj)

Dětský koutek plný her, hraček, knížek, omalovánek a bohatého programu pod dohledem profesionálních chůviček a animátorek. Určeno pro děti ve věku 3-15 let ve skupinkách dle věku dětí.
Zajistíme pravidelné či jednorázové hlídání dětí vašich zaměstnanců přímo ve vaší firmě. 

2) Individuální hlídání dětí pro firmy a jejich zaměstnance (Pardubický a Královéhradecký kraj)

Na základě požadavků či objednávek firem, organizací, městských a státních úřadů jsme schopni zajistit individuální hlídání dětí v domácnostech zaměstnanců. Zajistíme pravidelné či příležitostné hlídání dětí v oblastech Pardubicko a Královéhradecko. Hlídání dětí poskytujeme ve větší míře pro právnické osoby, ale zajišťujeme hlídání dětí také pro fyzické osoby.  

Orientační cena: 200 Kč/hod., minimálně objednávka je 3 hod., v ceně není zahrnut případný poplatek za dopravu, orientačně 5 Kč/km (pouze mimo města Pardubice a Hradec Králové, vše dle individuální dohody).

3) Firemní příměstský tábor / firemní sportovní kemp (kdekoliv v ČR)

Snažíme se najít řešení pro zaměstnance firem, organizací a úřadů. Na základě přání a požadavků jsme schopni zajistit vybavení prostor, personální obsazení, denní sportovní i tematický program i celodenní stravování. Firemní příměstské tábory jsme schopni realizovat v Pardubicích, Hradci Králové a blízkém okolí těchto lokalit. 

Dle požadavků a přání zajistíme tematický příměstský tábor nebo sportovní kemp pro děti zaměstnanců společnosti. Určeno pro děti ve věku 3-15 let ve skupinkách dle věku dětí, dle zvyklostí se jedná o týdenní turnus ve všední dny od pondělí do pátku, v časech 7:00 do 17:00 hod., dle dohody zajistíme prostory, program, personál, výlety, stravování a další...  

Cena: dle individuálních požadavků, dle požadavků a zadání objednatele

Kdo jsou naše pečovatelky, hlídačky a chůvy:

Osoby ve věku minimálně 18+, ukončené nebo probíhající vzdělání v oboru (pedagogické nebo zdravotnické vzdělání), většinou absolvování kurzu první pomoci, čistý trestní rejstřík, zkušenosti s hlídáním dětí

Více informací poskytneme dle vašich dotazů na info@detisportu.cz


Objednat

Copyright © 2024 detisportu.cz Všechna práva vyhrazena.