ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Vážení rodiče, milé maminky a tatínkové, často nám pokládáte dotazy k příměstským táborům a je to samozřejmě pochopitelné, rádi bychom zde odpověděli na některé vaše často kladené dotazy.

Mohu využít nějakou slevu?
Odpověď: ANO, můžete využít slevu v předprodeji, nabízíme slevu v předprodeji do 30. 6., sleva v předprodeji se s blížícím termínem konání příměstských táborů snižuje.

Můžete mi vystavit fakturu za pobyt mého dítěte/mých dětí na firmu či zaměstnavatele?
Odpověď: ANO, můžeme vám vystavit daňový doklad na firmu či zaměstnavatele. V případě, že vaše firma či Váš zaměstnavatel souhlasí a přispívá vám na různé aktivity spojené s prorodinným životem či slaďováním rodinného a pracovního života formou benefitů, tak nevidíme žádnou překážku ve fakturaci na firmu či zaměstnavatele.

Mohu čerpat příspěvek z FKSP na pobyt mého dítěte/mých dětí?
Odpověď:
ANO, opět podobná situace jako v prvním zodpovězeném dotazu. V případě souhlasu zaměstnavatele a dodání fakturačních údajů lze vystavit část na zaměstnavatele a část přímo na fyzickou osobu.

Mohu získat příspěvek na své dítě/děti od své zdravotní pojišťovny?
Odpověď: ANO, příspěvek získat můžete, avšak vždy záleží na dané pojišťovně, jestli tento příspěvek na tábor s pohybovou aktivitou v aktuálním roce nabízí. Spojte se s vaší zdravotní pojišťovnou a jistě vám sdělí veškeré podrobnosti. Podklady pro získání příspěvku od zdravotní pojišťovny samozřejmě dodáme, včetně všech povinných náležitostí, dle požadavku konkrétní zdravotní pojišťovny.

Jak mohu získat příspěvek od zdravotních pojišťoven, zaměstnavatele, anebo z FKSP?
Odpověď: Na základě vyplněné přihlášky vám vystavíme daňový doklad (fakturu), poté provedete platbu ze svého online bankovnictví, vytisknete potvrzení o provedení platby a spolu s občanským průkazem zajdete na nejbližší pobočku pojišťovny. V případě příspěvku z FKSP, anebo proplacení pobytu zaměstnavatelem nám napište v přihlášce poznámku > fakturační údaje zaměstnavatele.

Lze zakoupit pobyt pro moje dítě/mé děti v předprodeji, když ještě nemám vybraný přesný termín pobytu?
Odpověď: ANO, tuto možnost jako jedni z mála nabízíme. Můžete využít termínu a ceny předprodeje, tudíž výrazně výhodnějších podmínek a termín pobytu doplnit později, třeba až budete vědět přesný termín dovolené, nejpozději však do 30.6.

Vybral/a jsem již přesný termín pobytu pro své dítě/děti, avšak nastala změna, lze ještě změnit termíny?
Odpověď:
ANO, pro nás toto není problém. Změny termínů pobytu pro dítě/děti lze provádět, avšak nezapomenout, že s dostatečným časovým předstihem, min. 72 hod. před plánovaným termínem pobytu pro své dítě/děti, v ideálním případě v týdnu před plánovaným termínem a to pouze prostřednictvím emailu info@detisportu.cz

Jak mám provést nahlášení a rezervaci termínu?
Odpověď:
vyplňte online přihlášku na stránkách www.detskeprazdniny.cz/registrace a vyberte konkrétní dny či týdny, v případě, že v době podání přihlášky nevyberete termín, učiníte tak můžete v ideálním případě do 30.6., poté lze termíny ještě měnit,  avšak min. 72 hod. před plánovaným termínem, v ideálním případě v týdnu před plánovaným termínem a to pouze prostřednictvím emailu info@detisportu.cz

Mám v plánu zakoupit více týdenních pobytů pro své dítě/děti, lze dostat lepší podmínky?
Odpověď:
ANO, výhodnější nabídku získat můžete. V případě výraznějšího objemu nabízíme různé slevy a umožňujeme rozdělení plateb, avšak tato možnost je nabízena individuálně a to pouze v případě opravdu výraznější objednávky týdenních pobytů.

Mohu si ještě dokoupit denní či týdenní pobyt v průběhu prázdnin, tedy v průběhu července nebo srpna?
Odpověď:
ANO, tak jako v loňských letech nabízíme i tuto možnost, opět platí pravidlo o nahlášení min. 72 hod. před plánovaným termínem a to prostřednictvím komunikace na emailu info@detisportu.cz, anebo osobně s pořadatelem tábora.

Mohu zakoupit týdenní pobyt pro své dítě/děti a termíny (dny) si libovolně naplánovat?
Odpověď:
ANO, toto je jednou z dalších výhod, které nabízíme. Můžete si zakoupit týdenní pobyt a to dle aktuální ceny předprodeji a dny si rozdělit, např. pokud chcete každé pondělí v průběhu celých prázdnin, doporučujeme zakoupit 2x týdenní pobyt a dny rozdělit, namísto nákupu jednotlivých dnů, které by cenově vycházely finančně náročněji.

Co když mé dítě/moje děti onemocní a nemohou se zúčastnit plánovaného pobytu, co mám dělat?
Odpověď:
v první řadě nám tuto skutečnost musíte dát vědět a ideálně neprodleně, tak abychom s tím počítali. V případě změny termínu či odhlášení dítěte/dětí platí výše uvedené podmínky, pobyt lze nahradit v jiném, Vámi vybraném termínu a to třeba i v následujícím ročníku příměstského tábora, není-li již tato možnost realizovatelná, nabízíme převod nevyčerpaných dní na následující ročník příměstských táborů. V případě, že nechcete převést nevyčerpané dny na následující ročník příměstských táborů, tak postupujeme podle storno podmínek a rodičům vracíme hodnotu nevyčerpaného pobytu zpět na bankovní účet. Z uhrazené částky je odečten administrativní poplatek spojený s náklady na účetnictví, tisk, administrativu, apod.

Jak jsou rozděleny děti do skupin?
Odpověď:
děti jsou rozděleny do 5 skupin dle svého věku (žlutá skupina = děti ve věku 3-4 let, fialová skupina = 5-6 let, modrá skupina = děti ve věku 7-8 let, zelená skupina = děti ve věku 9-10 let, červená skupina = děti ve věku 11-15 let).             

Mohou být věkově rozdílní sourozenci v jedné skupině?
Odpověď:
ANO, opět to není žádný problém. Rozdělení do skupin je orientační a je hlavně určeno pro hry, soutěže, organizaci, procházky a výlety, angličtinu, apod. jinak nejsou děti od sebe nijak výrazněji oddělené do skupin, jiných míst či místností. Ze zkušeností z předešlých let víme, že bude nahlášeno opět hodně sourozenců v různém věku a starší sourozenci se většinou starají o ty své mladší sourozence, v tomto směru máme hodně pochopení a vždy se s rodiči předem domluvíme o rozdělení dětí do skupin.

Mohou být sourozenci/kamarádi/příbuzní/spolužáci ve stejné skupině?
Odpověď:
ANO, maximálně vycházíme vstříc rodičům a vždy se snažíme najít řešení, v případě, že jsou děti nepříliš věkově rozdílní, lze různě promíchat skupiny, přesunout děti mezi skupinami, apod. v případě, že jsou věkově výrazně rozdílní, zkusíme první den ponechat ve skupinách dle jejich věku, případně hned či následující den komunikujeme s rodiči o možnostech přesunu do skupiny, kde jsou sourozenci/kamarádi/příbuzní/spolužáci, apod.

Jaký je počet dětí na 1 animátorku?
Odpověď:
již od roku 2012 praktikujeme zvýšenou bezpečnost a péči o děti, 1 animátorka se stará o 5 až 7 dětí stejného či podobného věku, viz rozdělení dětí do skupin dle věku.

Co vše je zahrnuto v ceně za týdenní pobyt na příměstském táboře?
Odpověď:
pobyt pro dítě od pondělí do pátku, celodenní strava (snídaně, svačina, oběd, polévka, svačina, ovoce, zelenina), celodenní pitný režim, vstupné na exkurze, materiál na výtvarné a tvůrčí aktivity…

Jaká je provozní či otevírací doba příměstských táborů?
Odpověď:
 Standardní program začíná v 8:00 hod. (ideálně když děti přicházejí nejpozději do 9:00 hod.) a ukončení je v 15:00 hod., avšak dáváme rodičům a dětem možnost bezplatně přicházet nejdříve v 7:00 hod. a odcházet nejpozději v 17:00 hod., v případě zájmu rodičů o dřívější (nejdříve v 6:00 hod.) příchod nás neváhejte kontaktovat na info@detisportu.cz, tato služba je dostupná po dohodě. Doba příchodu dětí je od 7:00 hod. nejpozději do 9:00 hod., doba vyzvedávání je nejdříve v 15:00 hod., nejpozději do 17:00 hod.

Chtěl/a bych objednat USB disk s fotografiemi se svými dětmi v různých skupinách, potřebuji více USB disků s fotografiemi?
Odpověď: nikoliv, fotografování dětí probíhá v každé skupině při různých činnostech, aktivitách, soutěžích a poté jsou všechny fotografie nahrány na USB disk, každý týden je na USB disku 200 až 500 fotografií. USB disk s fotografiemi si vyzvedáváte již v pátek při odchodu svého dítěte z tábora, anebo následující týden příměstského tábora, informace vždy doplníme osobně.

Jsou všechny tematické týdenní turnusy vhodné pro všechny věkové kategorie dětí a různé pohlaví dětí?
Odpověď:
ANO, žádný předešlý ročník našich příměstských táborů vysloveně nenutíme děti k námi naplánovaným aktivitám, spíše nabízíme možnosti a téma přizpůsobujeme hrám, soutěžím, aktivitám, výletům, věku a pohlaví dětem, apod. (vše samozřejmě záleží na složení dětí v jednotlivých týdnech, jejich povaze, jejich zájmech, jejich věku, jejich počtu, jejich pohlaví, apod.), je velice těžké vyjít vstříc každému rodiči a k tomu ještě každý rok a tak se snažíme tvořit témata, ke kterým můžeme přiřadit i nějaké výlety a snažíme se jít s dobou a trendy, téma je vždy spíše sekundární/doplňkovou záležitostí a přidruženou aktivitou a je také přizpůsobeno věku dětem.

Co mají mít děti s sebou na příměstský tábor?
Odpověď:
 Doporučenou výbavu dětí na tábor naleznete zde nebo Vám bude zaslán dokument > Výbava-děti-tábor, seznam doporučeného vybavení zasíláme rodičům s dostatečným časovým předstihem na email.

Copyright © 2024 detisportu.cz Všechna práva vyhrazena.